خانه » بایگانی برچسب : سپاه پاسداران استان مازندران

بایگانی برچسب : سپاه پاسداران استان مازندران

در نخستین ساعات بامداد روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه و ساعتی پیش از به خاک سپردن پیکر مطهر سپهبد شهید سلیمانی، حملات سنگین موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است، انجام شد.

پایگاه عین الاسد بزرگترین و مجهزترین پایگاه نیروهای آمریکایی است. همچنین پایگاه التاجی در اربیل نیز هدف حمله موشکی ایران قرار گرفت. هنوز از تلفات و خسارات این حملات خبری منتشر نشده است اما خبرنگاران محلی و آمریکایی از کشته و مجروح شدن دهها تروریست آمریکایی در این حملات خبر می‌دهند. پایگاه عین الاسد در ۱۰۸ کیلومتری غرب «الرمادی» قرار ... ادامه مطلب »

پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او:انتقام سخت در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام مهمی شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان ایشان بویژه مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس را تبریک و تسلیت گفتند و با تأکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار جنایتکاران حادثه دیشب خواهد بود، خاطرنشان کردند: خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت،‌همه دلبستگان مقاومت خونخواه شهید ... ادامه مطلب »

علی ابراهیمی؛کتاب ماندگار ” راز پلاک سوخته ” را خلق نمودند،

این اثر برجسته به عنوان کتاب برگزیده چهاردهمین جشنواره انتخاب کتاب سال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۸  انتخاب گردید   علی ابراهیمی از نویسندگان جوان در حوزه ادبیات پایداری می باشد. راز پلاک سوخته با موضوع شهیدمدافع حرم تدوین و نگارش شده است.     ادامه مطلب »

برگزاری کارگاه یک روزه آموزش روایتگری از سوی مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا

کارگاه یک روزه آموزش روایتگری در غرب استان به میزبانی شهرستان چالوس در روز سه شنبه ۲۶ آذر ماه برگزار گردید. در این دوره از اساتید مجرب و پیشکسوتان دفاع مقدس استفاده گردید. مباحث مطرح شده ۱- تشریح یادمان هفت تپه ۲- نقش راویان در دفاع مقدس ۳- نقش لشکر۲۵ کربلا در دفاع مقدس ۴- نقش اطلاعات عملیات در دفاع ... ادامه مطلب »

بازدید سردار کوسه چی از فرماندهان سابق لشکر ۲۵ کربلا از مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا

  حضور و بازدید سردار کوسه چی از فرماندهان سابق لشکر ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس با همراهی سردار شالیکارفرمانده قرارگاه غدیر شمال،سردار رستمیان فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا و سردار برسلانی فرماندهی لشکرعملیاتی ۲۵ کربلا از مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا   ادامه مطلب »

چند دقیقه با کتاب «برای زین‌أب»

    کتاب «برای زین‌أب» را سمیه اسلامی و فاطمه قنبری بر اساس خاطرات اعضای خانواده، همرزمان و دوستان شهید مدافع حرم، محمد بلباسی نوشته اند. بر اساس مقدمه این کتاب، شهریور ۱۳۹۶ روند تحقیقات از زندگی شهید بلباسی آغاز شده و ۱۶۰ ساعت مصاحبه از ۸۴ نفر انجام شده که بعدها به خاطر برخی شباهت ها، از روایت ۷۱ ... ادامه مطلب »

حضور پررنگ انتشارات سبزسرخ وابسته به مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا مازندران در نمایشگاه بین المللی کتاب(ساری)

انتشارات سبزسرخ وابسته به مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا مازندران با ارائه بیش از بیست جلد کتاب از آثار این مرکز در نمایشگاه کتاب حضور داشته است. #نمایشگاه_بین_المللی_کتاب ▫️ساری – ۲۶ آبان الی ۱ آذر ۹۸ استاندارمازندران در اولین روز نمایشگاه از غرفه سبز سرخ بازدید و از آثار این انتشارات دیدن کردند و سرهنگ محمودی مسئول ... ادامه مطلب »

کتاب ام ارصاص تا خان طومان اثر برگزیده اولین دوره انتخاب کتاب مدافعان

برادر نویسنده ارزشمند پاسدار جانباز مصیب معصومیان اثر فاخر جنابعالی به نام ” کتاب ام ارصاص تا خان طومان ” به عنوان اثر برگزیده در اولین دوره انتخاب مدافعان حرم کشور ( جایزه شهید همدانی در سال ۹۸ از بین ۴۰۰ اثر ارسالی) را به حضرتعالی و اهالی قلم تبریک و تهنیت عرض می نمائیم. توفیق روز افزون شما را ... ادامه مطلب »