خانه » مازندران در دفاع مقدس » مدیریت چاپ و نشر مرکز حفظ آثار سپاه کربلا مازندران
مدیریت چاپ و نشر مرکز حفظ آثار سپاه کربلا مازندران

مدیریت چاپ و نشر مرکز حفظ آثار سپاه کربلا مازندران

چاپ و توزیع ۱۳۰ شماره ماهنامه ۸ صفحه ای سبز سرخ با قطع ۳۵*۵۰ با گستره کشوری که بصورت تمام رنگی با محتویات اخبار برگزاری یادواره ها در سطح استان ، اخبار اختصاصی اقدامات ستاد کنگره شهدا استان ، خاطرات شهدا و رزمندگان ، مصاحبه با مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس ، مصاحبه با خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان و همچنین شعر ، عکس های یادگاری ، مقاله ،داستان و … با تیراژ حدود ۱/۴۰۰/۰۰۰ نسخه.

چاپ و توزیع بیش از ۹۲ ویژه نامه ۸ صفحه ای رنگی در قطع ۳A در گستره ی شهرستانی با محتویات اخبار برگزاری یادواره شهرستان ، اخبار اختصاصی اقدامات ستاد یادواره شهرستان ، خاطرات شهدا و رزمندگان ، مصاحبه با مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس ، مصاحبه با خانواده های شهدا و جانبازان و آزادگان و همچنین شعر ، عکس های یادگاری ، مقاله ،داستان و …. با تیراژ ۴۶۰/۰۰۰ نسخه.

نوشتن و تدوین بیش از ۲۱۰ عنوان کتاب با موضوع شهدا و دفاع مقدس در قالب مصاحبه ، داستان ، تاریخ شفاهی ، زندگی نامه ، وصیت نامه ، خاطرات ، فرهنگ جبهه و…

چاپ ۱۲۰ عنوان کتاب شهدا و دفاع مقدس که تعدادی از این کتاب ها از ۲ تا ۵ دوره تجدید چاپ شده است و شرکت در نمایشگاه های کشوری و استانی که تا کنون در سه مرحله نمایشگاه کشوری کتاب دفاع مقدس حائز رتبه ناشر برتر گردیده است به تیراژ ۴۲۰/۰۰۰ جلد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*