خانه » اخبار » تجلیل از همسران ۳۲ سردار مازندران در مریوان

تجلیل از همسران ۳۲ سردار مازندران در مریوان

سیدجواد بخشی مسئول ستاد راهیان‌نور مازندرانجواد بخشی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس در استان، اظهار کرد: برگزاری اردوهای راهیان‌نور در طول سال پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی اردوی راهیان‌نور در غرب کشور از بازدید بیش از هزار مازندرانی از مناطق جنگی غرب کشور خبر داد.

مسئول ستاد راهیان‌نور مازندران با اعلام اینکه مردم مازندران در حماسه آزادسازی مناطق غرب کشور نقش بسیار اثرگذار داشتند، افزود: نخستین یادواره شهید ابوعمار در شهر مریوان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مازندران در حماسه غرب کشور بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ سردار را تقدیم انقلاب اسلامی کرد که در نخستین یادواره شهید ابوعمار براساس برنامه‌ریزی انجام شده هزار نفر از مازندران شرکت می‌کنند.

بخشی با بیان اینکه سرداران مازندران در آزادسازی مناطق غرب کشور نقش اثرگذار و ارزنده‌ای داشتند، ادامه داد: از ۳۲ همسر شهید که در منطقه جنگی غرب کشور به شهادت رسیدند نیز در این یادواره تجلیل می‌شود.

وی به استقبال مردم مازندران از برگزاری اردوهای راهیان‌نور اشاره کرد و افزود: امسال بیش از ۵۳ هزار مازندرانی در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور حضور می‌یابند.

مسئول ستاد راهیان‌نور استان مازندران افزود: ۳۰ هزار دانش‌آموز، ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو و ۲۱ هزار نفر سایر اقشار در این اردوها حضور می‌یابند.

وی در پایان به اقدامات انجام شده این ستاد در مراسم ارتحال امام خمینی نیز اشاره کرد و گفت: در این مراسم زمینه انتقال بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شد که ارگان‌های مرتبط همکاری مناسبی با این نهاد داشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*