خانه » اخبار » ۴۰ کتاب انتشارات سرو سرخ در نمایشگاه کتاب مازندران

۴۰ کتاب انتشارات سرو سرخ در نمایشگاه کتاب مازندران

40 کتاب انتشارات سرو سرخ در نمایشگاه کتاب مازندران۴۰ عنوان کتاب از انتشارات سرو سرخ، با موضوع و محوریت شهدا و دفاع مقدس، امسال در نمایشگاه کتاب مازندران عرضه می شود.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه کربلای مازندران روز سه شنبه (۹۴/۰۹/۲۴) اظهار داشت: هدف از ارایه این کتابها با محوریت دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی مردم بویژه جوانان با رشادت ها و جانفشانی های شهدا در دفاع مقدس است.

احمد اسحاقی خاطرنشان کرد: نمایشگاه کتاب مازندران همه ساله برگزار می شود و ما تلاش داریم در غرفه انتشارات سرخ سرخ، این کتابها را به مردم معرفی کنیم. ضمن اینکه بازدیدکنندگان می توانند از تخفیف مناسبی برای خرید این کتابها بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: این کتاب ها با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران و کنگره سرداران و ده هزار شهید استان به چاپ رسیده است.

اسحاقی یادآور شد: در این نمایشگاه کتابهای مختلفی از جمله ۴ عنوان کتاب با عناوین «چشم لشکر» تاریخ شفاهی سردار علی اکبر پاشا، «چشم بیدار جنگل» خاطرات رزمندگان طرح جنگل، «فرشته ها نمی خوابند» زندگی داستانی سعید معصومی قاجاری و «سید مازندرانی» خاطرات شفاهی حضرت آیت الله سید صابر جباری به نمایش گذاشته می شود.این چهار عنوان کتاب توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران به چاپ رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: کتاب قهرمان بدون کمربند، کتاب آشنای دریا( خاطراتی از شهید اسحاقی مسئول یگان دریایی لشکر ۲۵ کربلا)، کتاب دختری به نام طاها( خاطراتی از شهیده سید طاهره هاشمی که درحادثه آمل در سال ۶۰ به دست منافقان شهید شد) از جمله دیگر این کتاب هاست.

اسحاقی گفت: کتاب برف سرخ( خاطرات فرمانده سپاه مریوان که سال ۸۶ به عنوان کتاب سال سپاه معرفی و شناخته شد) و همچنین کتاب جوانمرد( موضوع سرگذشت شهادت شهید عبدالکریم هاشمی نژاد ) نیز از جمله آثار انتشارات سرو سرخ است که در این نمایشگاه عرضه می شود.

دوازدهمین نمایشگاه سراسری و بین المللی کتاب مازندران به مدت یک هفته تا ۲۹ آذر در محل نمایشگاه واقع در کیلومتر ۷ جاده ساری-نکا مورد بازدید علاقمندان خواهد بود. این نمایشگاه از ساعت ۱۲ تا ۲۱ روزهای مذکور دایر خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*