خانه » اخبار » «احمد حسین‌زادگان» طی پیامی انتصاب سردار «حسین سلامی» به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
«احمد حسین‌زادگان» طی پیامی انتصاب سردار «حسین سلامی» به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

«احمد حسین‌زادگان» طی پیامی انتصاب سردار «حسین سلامی» به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش دفاع‌پرس از ساری، «احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران طی پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» را به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

در این پیام آمده است: انتصاب جنابعالی به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعطای درجه سرلشکری به جنابعالی از سوی مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا که نشان‌گر شایستگی و لیاقت شما در عرصه‌ها و صحنه‌های خطیر خدمت در نهادهای انقلابی و جهادی به‌ویژه دوران پرشکوه دفاع مقدس است را به جنابعالی تبریک می‌گویم و از خداوند قادر متعال در سایه سار عنایات حضرت ولی‌عصر (عج) تداوم توفیق بیش از پیش خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای‌تان مسالت دارم.

این انتصاب که در آستانه سالروز تاسیس نهاد انقلابی سپاه پاسداران از سوی امام خمینی (ره) صورت گرفته است، نشان‌گر جایگاه و نقش تعیین‌کننده این نهاد متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی در تامین امنیت و آسایش کشور است که در همه ادوار فعالیت خود مجاهدانه و در اوج اقتدار و صلابت در کنار سایر نیروهای مسلح دیوار و حفاظ مستحکم و نفوذناپذیری را در مقابل توطئه‌ها و تهدیدات گوناگون بیگانگان و ضد انقلاب در عرصه‌های مختلف ایجاد نموده است.

در این مجال ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام سپاه، سالروز تاسیس نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک عرض نموده از خداوند بزرگ برای همه پاسداران مجاهد و ایثارگر در جای‌جای ایران اسلامی پیروزی و توفیق آرزومندم.

انتهای پیام/

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*