خانه » اخبار » فیلم زندگی سرداران شهید مازندران ساخته می‌شود

فیلم زندگی سرداران شهید مازندران ساخته می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، هادی ابراهیمی امروز در نشست با اعضای شورای بسیج رسانه مازندران با بیان اینکه هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب رسانه تراز انقلاب اسلامی فاصله داریم، اظهار داشت: باید با استفاده از ظرفیت‌های گفتمانی و نشست‌های تخصصی آسیب شناسی کرد و در هم اندیشی‌ها به ویژه با بسیج رسانه به یک نقطه مشترکی برسیم.

وی با اشاره به نقش رسانه در عرصه‌های مختلف و تأثیرگذاری آن در فرآیندهای اجتماعی افزود: در سیل اخیر که ۱۲ شهرستان مازندران  را تحت تأثیر قرار داد حضور رسانه سبب جلب توجه مسئولان و تسریع در رسیدگی به مناطق سیل‌زده شد.

ابراهیمی، بر ضرورت همکاری بیش از پیش رسانه و بسیج برای تحقق برنامه‌های توسعه و نزدیک شدن به رسانه تراز نظام اسلامی تأکید و تصریح کرد: در حوادث اخیر حضور نیروهای مسلح، نه تنها امدادرسانی را سرعت بخشید بلکه سبب عمیق تر شدن پیوند مردم با نیروهای مسلح، افزایش امنیت و آرامش عمومی و کاهش دغدغه‌ها شد.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران از معرفی تاریخچه و نقش لشکر ۲۵ کربلا در جنگ در قالب برنامه‌های این مرکز خبر داد و گفت: ساخت سریال سرداران شهید خصوصا حاج حسین بصیر در دستور کار صدا و سیمای مازندران قرار دارد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*