خانه » اخبار » نارضایتی سردار «ملکی» از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران – مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با صدور پیامی نارضایتی خود را از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران اعلام کرد.
نارضایتی سردار «ملکی» از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران –  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با صدور پیامی نارضایتی خود را از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران اعلام کرد.

نارضایتی سردار «ملکی» از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران – مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با صدور پیامی نارضایتی خود را از وضعیت بودجه استانی مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران اعلام کرد.

ه گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارز‌های دفاع مقدس مازندران، سردار «عبدالله ملکی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در پیامی با اظهار نارضایتی از وضعیت بودجه استانی سال مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران ۹۸، خطاب به «احمد حسین‌زادگان» استاندار مازندران اظهار کرد: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران که نماد مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی مردم علوی تبار، رزمندگان لشکر ویژه ۲۵ کربلا و شهدای استان مازندران است امروز با گذشت ۱۲ سال از آغاز ساخت این پروژه بزرگ فرهنگی، همچنان در انتظار نگاه ویژه مسؤولان استانی برای اختصاص بودجه‌ای درخور توجه برای تکمیل و بهره‌برداری است.

وی افزود: با وجود پیگیری‌های مکرر اینجانب و مجموعه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، انتظار می‌رفت مسؤولان برنامه و بودجه استان نسبت به تخصیص اعتبار ویژه برای تکمیل این مجموعه تدبیر جدی داشته باشند، اما خبری مبنی بر اختصاص بودجه استانی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان دریافت کرده‌ام که کمترین بودجه را برای سال ۹۸ در خصوص ساخت موزه دفاع مقدس اختصاص دادند! و این در حالی‌است که برای توجیه کار نیز قول‌های دهن شیرین‌کن و سرخرمنی نیز دادند!

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران  بیان کرد: به عنوان خادم شهدا صراحتاً اعلام می‌دارم اگر چنانچه این موضوع صحت داشته باشد، با عرض شرمندگی از روح  پاک و منزه شهدا، در حضور اصحاب رسانه، از مجموعه اداره کل حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان خداحافظی خواهم کرد؛ چون با این نگرش مسؤولان استانی که ریشه در بی اهمیتی و عدم توجه به آرمان‌ها و ارزش های مقدس شهدا دارد، تا ۳۰ سال آینده نیز، موزه دفاع مقدس استان تکمیل نخواهد شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*