خانه » اخبار » بازدید و مصاحبه سرهنگ محمودی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا از نشریه صبح آمل
بازدید و مصاحبه سرهنگ محمودی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا از نشریه صبح آمل

بازدید و مصاحبه سرهنگ محمودی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا از نشریه صبح آمل

نشریه صبح آمل بهمراه خبرنگار زحمتکش ایشان خانم صبح آمل در راستای ایثار و شهادت فعالیت های چشمگیری داشته اند که همین تلاش های خانم محمدزاده را بعنوان بهترین مصاحبه گر خانواده شهدا انتخاب نموده است.

سرهنگ محمودی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلا ضمن حضور در دفتر این نشریه از  خدمات و تلاش های این مجموعه قدردانی نموده اند.

مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلای مازندران در این دیدار، تبیین سبک زندگی شهدا در جامعه را مهم دانست و گفت: نباید بگذاریم سبک زندگی شهدا به دست فراموشی سپرده شود.
سرهنگ حسین محمودی اظهار داشت: اگر نسبت به شهدا شناخت داشته باشیم، می‌توانیم در اوصاف شهدا مطالبی را عنوان کنیم و به نسل‌های آتی به خصوص نسل جوان انتقال دهیم.
وی با اشاره به ارتباط نزدیک مسؤولان ذیربط با رسانه های پرتلاش و رهرو انقلاب، ادامه داد: مسؤولان باید پای حرف این رسانه ها بنشینند تا با کسب شناخت نسبت به شهدا، جنگ و دفاع مقدس را به مردم و نسل آینده معرفی کنند.
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه کربلای مازندران با تاکید بر اینکه باید قدردان شهدا باشیم، خاطرنشان کرد: چاپ و انتشار مصاحبه های ماندگار از شهدا، نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد و باید از ماندگاری بالایی برخوردار باشد.
سرهنگ محمودی با اشاره به اینکه در بحث مصاحبه با خانواده های شهدا و حفظ آثار آنها توجه و اهتمام ویژه ای شود؛ تصریح کرد: از عمده فعالیت های نشریه صبح آمل علاوه بر انتشار اخبار بخش های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، گفتگو با خانواده های معظم شهدا و جمع آوری آثار به جا مانده آنها و همچنین انعکاس آن در فضای مکتوب و مجازی است که در این برهه حساس و پر هیاهوی کنونی “جنگ نرم” کمتر کسی به سمت آن می رود که با عنایت شهدا و دعای خیر خانواده های شان مسئولیت خطیر را به خوبی انجام داد که این مهم صبح آمل را به عنوان کانون توجهات مجموعه سپاه مازندران قرار داده است.
نهضت جمع آوری آثار شهدا و رزمندگان و ایثارگران گنجینه ای بس عظیم است که باید برای نسلهای بعد ماندگار شود و این مهم مگر با همت علاقمندان و دلسوزان مجموعه راویان اخبار از خانواده رسانه میسر نمی شود و می طلبد که مسئولان امر نگاه ویژه و اختصاصی به دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری های همسوی با نظام داشته باشند و نگذارند خدای ناکرده بر اثر غفلت، کار به فراموشی سپرده شود.۲۰آبان۹۸#صبح_آمل

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*