خانه » اخبار » تفکر بسیج یعنی احساس مسئولیت، بصیرت و حضور همه جانبه

تفکر بسیج یعنی احساس مسئولیت، بصیرت و حضور همه جانبه

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران

سردار محمدحسین بابایی، در یادواره علما، ۹ شهید مسجد جامع نکا و ۸ شهید گمنام این شهرستان افزود: شعله‌های فتنه در جامعه خاموش نشده است و نباید در این رابطه سکوت اختیار کنیم و مسئله فتنه را تمام شده بدانیم.

بابایی ادامه داد: از همان ابتدای انقلابی که ۳۰۰ حزب در دانشگاه تهران اردو زده بودند، جنگ داخلی دشمن با ما آغاز شده بود و همچنان نیز این جنگ ادامه دارد و در موارد مختلف، مزدوران و دشمنان علیه این انقلاب ۱۲۴ هزار پیامبر و شهدای کربلا موضع‌گیری دارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: شعله‌های فتنه در جامعه خاموش نشده است و نباید در این رابطه سکوت اختیار کنیم و مسئله فتنه را تمام شده بدانیم.

وی اظهار داشت: تفکر بسیجی، تفکر والا و مقدسی است که باید در تمام جامعه ساری و جاری شود و بدانیم که اتصال ما به عنوان بسیجی در واقع اتصال ما به ائمه است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه جنگ هشت ساله ما فراموش نشده است، یادآور شد: در واقع ۱۰ سال دفاع کردیم، جنگ دشمنان با ما از اسفند ماه ۵۷ آغاز شد که به جنگ مزدوران در کردستان و غرب کشور رفتیم اما حمله ۴۴ کشور به ایران در ۳۱ شهریور ۵۹ و جنگ هشت ساله بوده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه آنانی که داد می‌زدند نه لبنان نه غزه، در واقع در صف بسیجیان نبودند و بسیجی نیستند چراکه صف بسیجی صف احساس مسئولیت است اما این شعار با احساس مسئولیت در برابر همنوع منافات دارد، یادآور شد: ایران کشوری بالنده در جهان است و ما مسئولیم که انفاق کنیم، علم‌آموزی داشته و تلاش کنیم در جبهه‌های مختلف حضور فعالی ارائه کنیم تا ایران به عنوان کشور بالنده و الگو در جهان شناسانده شود.

وی با اشاره به سکوت برخی افراد در فتنه نیز گفت: آنانی که در فتنه سکوت کردند هم بسیجی نیستند .باید بدانیم پرونده فتنه هنوز بسته نشده و همچنان فتنه زنده است و باید هوشیارتر از گذشته وارد شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: طلحه و زبیر از یاران پیامبر بودند اما گرفتار دام بی‌بصیرتی شدند و این مسئله موجب گمراهی آنان شد و اگر ما هم مراقبت نمی‎کردیم سرنوشت طلحه و زبیر در انتظار ما است.

سردار بابایی با بزرگداشت نام و یاد شهدا و علما گفت: یادواره شهدا و علما برای بزرگداشت نام و یاد آنان و درس‌آموزی از مکتب علما به عنوان الگوی شهدا است که باید ولایت‌مداری مهم‎ترین مسئله در این یادواره‌ها باشد چراکه وصیت شهدا نیز حرکت در مسیر ولایت و حمایت از ولی‌فقیه بوده است.

وی افزود: ولایت‌مداری و در خط ولایت بودن باید سرلوحه کار قرار گیرد و در این رابطه با بصیرت پشت سر رهبری حرکت کرده و هیچگونه زاویه با رهبری نداشته باشیم تا به سر منزل مقصود رسیده و این انقلاب را به صاحب اصلی‌اش امام زمان (عج) برسانیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*