خانه » اخبار » مازندران| آمار مبتلایان به کرونا در “آمل” افزایش یافت/ مردم از مسافرت و ترددهای غیرضرور بپرهیزند

مازندران| آمار مبتلایان به کرونا در “آمل” افزایش یافت/ مردم از مسافرت و ترددهای غیرضرور بپرهیزند

گروه استان‌ها- معاون استاندار مازندران با اشاره به قرمزبودن وضعیت شیوع کرونا در شهرستان آمل گفت: شیوع کرونا در آمل افزایشی است و مردم از مسافرت و ترددهای غیرضرور خودداری کنند.
سید جعفر رسولی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آمل، اظهار داشت: بی‌توجهی مردم بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی سبب ایجاد پیک دوم بیماری کرونا شد و بستری ۴۴۳ نفر در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی آمل را به دنبال داشت.
وی با بیان اینکه “با قرمز شدن وضعیت؛ تعطیلی تالارها، باشگاه‌های ورزشی، اجرای پروتکل‌های بهداشتی با استفاده اجباری ماسک و جلوگیری از تجمع از سوی ستاد شهرستانی دستور کار قرار گرفت” افزود: با رعایت این دستورالعمل‌ها اکنون ورودی بیماران کرونا کنترل و بستری‌ها به ۸۰ نفر رسید.
رسولی تصریح کرد: اکنون مردم پرهیز از اجتماعات غیرضرور، ماسک زدن، توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی از سوی واحدهای صنفی، کسبه‌ها و بازاریان را مدنظر قرار دادند تا از وضعیت قرمز فاصله بگیریم.
فرماندار ویژه آمل ادامه داد: تکمیل دستگاه اکسیژن ساز، پزشک، تامین دارو با توجه به کمبود آن و کمک ۶۰۰ میلیون تومان خیرین در مرحله دوم مهم‌ترین دستاورد در ایام شیوع کرونا در این شهرستان بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*