خانه » اخبار » نظام استکباری و جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا می‌ترسند

نظام استکباری و جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا می‌ترسند

فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در پیامی مشترک، اقدام مجرمانه نشریه هتاک فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام را محکوم کردند.

فرمانده سپاه کربلا و مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در خصوص اهانت وقیحانه به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) پیام مشترکی صادر کردند.

در این پیام آمده است؛ اقدام شنیع یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) نشان دهنده توحش مدرن فرهنگی غرب و دشمنی اذناب شیطان و شکست سیاست‌های غرب در تمامی عرصه‌ها بر علیه  اسلام ناب محمدی در جهان است.

عجز و ناتوانی غربی‌ها در پیش بردن اهداف و نقشه‌های جنایتکارانه  بویژه در منطقه غرب آسیا گواه این مدعا است تا با توسل به هتاکی و بی‌حرمتی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام، همراهی خود را با جنایت‌های آمریکای خونخوار و صهیونیست بین‌الملل تکرار کرده و با حربه اسلام هراسی به خیال خود از پیشروی بیش از گذشته اسلام ناب محمدی در قلوب مردم جهان جلوگیری کنند، حال آنکه سیطره دین حق توسط امام حق و یاران صالحش بر سرتاسر جهان وعده خداست هر چند کافران خوش نداشته باشند.

هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَى وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ ﴿توبه ۳۳﴾
(او کسى است که پیامبرش را با هدایت و دین درست فرستاد تا آن را بر هر چه دین است پیروز گرداند هر چند مشرکان خوش نداشته باشند.)

بی‌شک یکی از اهداف این جنایت هماهنگ شده که حاکی از اوج سقوط اخلاقی و خباثت غرب است مقابله با جریان بین‌المللی مقاومتی است که علمداری آن را سیدالشهدای محور مقاومت به عهده داشته است و بعضی که سردمداران جبهه عناد با اسلام اصیل از جامعه متحد اسلامی دارند را به بهانه دروغین و مضحک آزادی بیان، با اهانت به پیشوای بیش از یک میلیارد مسلمان و همه آزادی خواهان دنیا، نشان دادند و قلب جهان اسلام و مسلمانان و موحدان سراسر عالم را وقیحانه نشانه گرفتند.

نظام استکباری و جهانخواران از نفوذ اسلام حقیقی در بین مردم دنیا می‌ترسند چرا که پیام اسلام، پیام انسانیت، آسایش، عزّت، سربلندی و زندگیِ همراه با امنیت است را در نقطه مقابل منافع و اهداف پلید خود می‌دانند.

از همین رو رسانه‌های استعماری و استکباری غرب، با ابزار و شیوه‌های مختلف، شبانه‌روز در تلاش برای اسلام هراسی، اسلام ستیزی و اسلام زدایی در جهان هستند.

سپاه کربلا مازندران ضمن محکوم کردن این جنایت نابخشودنی اعلام می‌دارد همانطور که خداوند متعال وعده داده است “والّذینَ یُوذُونَ رسولَ للّهِ لَهُم عذابٌ الیم” (سوره توبه آیه ۶۱) “برای آنها که رسول خدا (ص) را آزار دهند عذابی دردناک مهیّاست.”

تکلیف و وظیفه انقلابی و اعتقادی خود میداند تا ریشه دشمنان اسلام را نخشکانده و همراه با تبیین و روشنگری دین مبین اسلام با شعار “لبیک یا رسول الله (ص)” پرچم محمدی را در رکاب مهدی موعود(عج) بر فراز جهان به اهتزاز در نیاورد، از پای نخواهد نشست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*