خانه » اخبار » عکس/ مایه عزت خانه

عکس/ مایه عزت خانه

عکس امام خامنه ای (س) مایه عزت خانه

عکسی که می بینید، در روزهای “جنگ تموز” در لبنان گرفته شده است. زنی لبنانی در حال خارج کردن عکس “مقام معظم رهبری” از میان ویرانه های خانه خود است.

“جنگ تموز” در ۲۱ خرداد ۱۳۸۵ با حمله سراسری و همه جانبه ارتش صهیونیستی به جنوب لبنان آغاز شد. بر اساس ادعای مسئولان “رژیم اشغالگر قدس”، هدف از این جنگ که بهانه آغازش، اسارت دو سرباز صهیونیست به دست “مقاومت اسلامی”  در اراضی اشغالی جنوب لبنان، تلقی می شد،  نابودی “حزب الله لبنان” اعلام شد. جنگ، ۳۳ روز به طول انجامید و طی آن ماشین جنگی صهیونیست ها، مناطق شیعه نشین لبنان را با تمام توان  زیر آتش گرفت.

«بهایی که می‌پردازیم» عنوان گزارشی است که «جمعیت آمریکایی‌های طرفدار صلح خاورمیانه» آن را منتشر کرده است. این جمعیت با نظارت پروفسور “لامپ”  گزارشی را تهیه کرده‌اند که در آن آمده است: “تعداد سلاح‌های آمریکایی که اسرائیل در جنگ ژوئیه علیه دوهزار مبارز لبنانی به کار برد، بیش از آن چیزی است که در جنگ اکتبر سال ۱۹۷۳ علیه هفتصد هزار نفر از ارتش‌های سوریه و مصر استفاده کرد. هم‌چنین سلاح‌های خوشه‌ای آمریکایی که ارتش اسرائیل در جنگ ژوئیه در لبنان استفاده کرد، بیش از دو برابر سلاح‌های خوشه‌ای است که در جنگ دوم خلیج (فارس) در سال ۱۹۹۱، جنگ بالکان در سال ۱۹۹۹ و در جنگ‌های افغانستان و عراق در سال ۲۰۰۲ تا به امروز به کار رفته است.”

در پایان “جنگ تموز”، نه تنها ” اهداف رژیم جعلی اسراییل محقق نشد، بلکه اسرای صهیونیست با شرایط مورد نظر حزب الله تبادل شدند، تمام ویرانی ها در کمتر از دو سال ترمیم شد و امروز به اعتراف سیاستمداران “تل آویو”، حزب الله لبنان، چندین برابر قدرتمند تر از سال ۲۰۰۶ است.

این پیروزی تاریخی بر ارتشی که خود را جزو ده نیروی نظامی برتر دنیا و اولین قدرت نظامی خاورمیانه!!! معرفی می کند، تنها در سایه مقاومت و شعور اعتقادی مردمی به دست آمد که خود را پیروان “ولایت فقیه” معرفی می کنند. مردمی که طی ۳۳ روز، ۱۲۰۰ شهید دادند اما در نهایت کسی جز این کلام را از آنان نشنید: “فدای سر سید حسن نصرالله. فدای پای رزمندگان مقاومت”.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*